Kuchyně a nábytek na míru

Nábytek je nejen funkční záležitostí, ale také dotváří celkový vzhled interiéru. Nábytek, podlaha, dveře, okna, stěny a další interiérové prvky by měli spolu navzájem materiálově ladit. U nábytku zhotoveném na zakázku jsou na výběr stovky materiálů a jejich dekorů, které lze vybrat tak, aby ladily s ostatními materiály a barvami v interiéru. Vybrané materiály se pak mohou opakovat na jakémkoliv kusu nábytku včetně kuchyně.

Nábytek na míru


Návrh nábytku dle individuálních požadavků

Nábytek navrhuji na míru interiéru, Vašim požadavkům a rozpočtu. Stačí, když nastíníte Vaše představy o velikosti a účelu úložných prostor, a já Vám nabídnu jejich možné ztvárnění. Důležitá je pak kontrola dimenzí navrženého nábytku před zadáním do výroby.

Nabídka materiálů a kování

Záleží jen na Vás, jaký materiál preferujete. Ráda Vám sdělím přednosti a nevýhody daného materiálu a jeho cenovu relaci.

Nabízím výrobu nábytku z laminovaných, foliovaných, lakovaných a dýhovaných dřevotřískových desek, nábytek z masivního dřeva a ze syntetických a přírodních kompozitních materiálů. Z výrobců laminovaných desek se jedná o Egger, Kronospan, Polyform, Polyrey, Thermopal. Z výrobců foliovaných dvířek Hefas a Grena. V nabídce jsou také syntetické materiály, ze kterých lze vyrobit v podstatě jakýkoliv tvar. Jedná se o Technistone, Corian, GetaCore, Corralit a Polyston. Na obklady a pracovní desky je pak možné také použít přírodní kámen nebo keramické desky Neolith.

Pro nábytkové výsuvy, výklopy, zásuvkého systémy, úchytky a jiné kování nabízím značky Blum, Hettich, Strong, Tulip a další.

Zajištění výroby a dodání volně stojícího nábytku a montáž vestavěného nábytku

Nábytek na zakázku vyrábí osvědčení truhláři, kteří veškerý nábytek a případně další doplňky vyrobí a namontují dle plánu.


Kuchyně na míru


Kuchyně za přijatelnou cenu

Kuchyně na míru je vhodná pro ty, kteří chtějí kvalitní kuchyň za přijatelnou cenu. Kuchyně navržená na míru nemá téměř žádná omezení, která se týkají designu, rozměrů a materiálu. Na výběr je téměř neomezené množství kombinací různých materiálů a designu.

Materiály a provedení

Korpusy skříněk: lamino

Čelní dvířka: lak, lamino, fólie, dýha, masiv, rámečky se sklem

Pracovní deska: lamino, umělý kámen (Technistone, Getacore), masivní kámen (žula, mramor)

Nástěnný panel: lamino, umělý kámen (Technistone, Getacore), lakované sklo (Lacobel)

Sokl: lamino, plast, fólie v dekoru nerez

Kuchyňský dřez: nerez, smalt, granit, keramika, křemen, kompozit

Dřezová baterie: chrom, granit

Úchytky: systém tip-on (bez úchytek), zapuštěné, lištové, knopky, hrazdy

Výsuvy: tandem, tandembox, stongbox, drátěné výsuvy

Zajištění výroby a dodání volně stojícího nábytku a montáž vestavěného nábytku

Můžete si objednat návrh kuchyně, výrobu i její montáž.

V první fázi se řeší návrh kuchyně. Pro vypracování návrhu je nutné zaslat emailem náčrtek s rozměry místnosti a umístěním odpadů, oken, dveří, výklenků, nik, apod. Můžete také poslat fotky místnosti, ve které má být kuchyň, a její okolí. Popište také přibližné požadavky na velikost a typ kuchyně, preferované materiály a maximální možnou cenu na pořízení kuchyně. Do tří dnů od odeslání požadavku, budete kontaktováni kvůli doplnění informací a upřesnění detailů.

Pokud budete s návrhem spokojeni, můžete přejít k objednávce výroby kuchyně. Po té proběhne osobní návštěva, při které bude prostor zaměřen. Do čtyř týdnů po podepsání objednávky a uhrazení zálohy ve výši 60% z konečné ceny kuchyně, Vám bude kuchyně dodána.